Ікони

Позначити могилу і увічнити пам’ять людини що спочиває в ній допомагає пам’ятник, на якому вказується ім’я і портрет померлого. Але, сьогодні, можна зустріти надгробки, прикрашені хрестами, ангелятами, різними символами, які характеризують покійного. Наприклад, військових відрізняє зображені на пам’ятнику армійські символи. Так само гравірують ікони на пам’ятниках. Це роблять для молитви і для заступництва зображених на ній святих по душах померлих у загробному житті.

Заступництво Святих.

Найчастіше використовують образ Богородиці, Ісуса Христа, святого, чиє ім’я носив покійний за життя. Не менш поширені зображення хрестів і ангелів на надгробку. Гравіювання ікони на пам’ятник виконується нашою компанією. У нас вигідні ціни на всю продукцію, крім того великий вибір гравіювань. Ми так само готові нанести зображення за вашим вибором, якщо зазначені в каталозі не довелося вам до душі. Нехай сакральне місце останнього притулку ваших рідних і близьких буде благоустроєне відповідно до вашого смаку і вашими подобанням.

Зображення святого на пам’ятник наноситься за допомогою гравіювання. Це може бути образ святого, ім’я якого носив за життя покійний. Слід зауважити, що ікона — це не прикраса пам’ятника, не предмет декору. На образ, зображений на іконі, моляться, і для цих цілей вона гравірується на пам’ятнику. Якщо ви хочете саме прикрасити пам’ятник, наша компанія пропонує величезний вибір тематичних гравіювання. Гравіювання виповнюється спеціальним граверним обладнанням.

Comments are closed.