Художник на кладовище

Послуга нашої майстерні «Гравіювання на виїзді» має широкий спектр пропозицій, починаючи від гравіювання портрета на кладовищі, гравіювання ініціалів на пам’ятнику і закінчуючи нанесенням на надгробок дати, епітафії, віньєтки та інших засобів художнього оформлення. Більш того, можна прямо на місці відновити старі, потерті і потьмяніли від часу зображення і написи.

Гравірування на пам’ятники з виїздом

Надгробні стели дають можливість увічнити спогади про дорогому серцю людину, а гравірування з виїздом дозволяє відобразити слова і почуття, що не висловлені за життя. Гравірування на встановленому пам’ятнику безпосередньо на кладовищі включає в себе виїзд майстра на кладовищі саме на те місце, де і буде проводитися ручне гравіювання або реставрація вже наявного зображення чи написи. Ця робота вимагає від майстра видатних здібностей і таланту передати образ, настрій і індивідуальність відійшовшої в інший світ людини. При нанесенні фотографії покійного гравери на кладовищі застосовують спеціальне гравірувальне обладнання.

Іноді демонтаж пам’ятника є обов’язковою умовою для гравіювання виробу, в такому випадку потрібно акуратно витягнути надгробок, відвезти на виробництво, а після реставрації — потрібно відвезти на місце і встановити стелу.

Ціни на роботи Ви можете дізнатися, написавши нам листа на адресу memorialmajsterna@gmail.com. Ми надішлемо перелік всіх необхідних Вам робіт, підготуємо кошторис а також погодимо зручний для Вас час для виїзду гравера на кладовище.

Оформлення заявки

Залишити заявку на послуги можна трьома способами:

по телефону,
за формою на сайті
безпосередньо в наших офісах.
Гравірування на кладовищі виконується професіоналами з наявністю кращого обладнання та спеціальних засобів для обробки поверхні каменю. Завдяки цьому ви в результаті отримаєте найвищу якість в найкоротші терміни, а також доступність послуги з фінансової точки зору.

Послуга «Гравіювання на виїзді» дозволить відродити первісний вигляд пам’ятника і зробити його художнє оформлення, не тільки чітким, але і більш повним, гармонійним.

Comments are closed.