Хрестики

Малюнок хреста на пам’ятник — традиційне оформлення будь-якого православного надгробка. Хрест є атрибутом релігійного поклоніння і шанування, порятунку і збереження душі. Уособлюється з розп’яттям Христа і відпущенням гріхів. Нижче представлені зразки гравіювання хреста для пам’ятника.
Хрести для гравіювання розробляються професійними художниками. Після створення ескізів зображення, отриманий варіант передають в майстерню, гравери за допомогою новітніх технологій доводять чорновий варіант до кінця. Потім готове зображення наноситься на пам’ятник.

Малюнки могильних хрестів бувають різноманітних варіантів. Так можна побачити прості, візерункові, з квітами і розп’яття Ісуса. Можливо і створення авторської гравіювання за ескізами самого замовника.

Малюнки хрестів на пам’ятник будуть завжди актуальні, оскільки хрест сам по собі наводить на думки про церкви, могили і людей, які залишили цей світ. Віддаючи останню данину покійній людині, можна замовити оформлення його надгробка ритуальним хрестом.

Comments are closed.