Столики

Збираючись на кладовище, часто беруть із собою різні частування та напої. І, за часту, буває, що там немає де розташуватися. Особливо це актуально на поминках, коли збирається багато рідних і близьких, щоб вшанувати світлу пам’ять покійного. Тут відмінним виходом стане зробити столик на кладовищі.
Столик на могилу — невелика споруда, що є атрибутом багатьох місць поховання. Зазвичай роблять у формі квадрата, прямокутника, кола чи овалу. Стандартний розмір столика на кладовищі 40 * 40 * 80. При бажанні його можна трохи збільшити. Виконуються такі столики з різних матеріалів — граніту, мармуру, металу, штучного каменю. Зазвичай стіл на могилу замовляють з такого ж матеріалу, що і сам пам’ятник, щоб не порушувати єдності всієї композиції.

Гранітний столик на кладовищі. Самий міцний, довговічний і витончений вид. Завдяки тому, що граніт дуже тверда порода, незалежна від природних умов. І навіть, через багато років гранітний стіл залишиться в первісному вигляді, як ніби його тільки що сюди поставили. Так що купити стіл з каменю буде найбільш правильним рішенням.

Володіючи величезною різноманітністю відтінків можна замовити і поставити столи з граніту будь-якого кольору або навіть їх поєднання. Знову ж варто звертати увагу і на те, в якій колірній гаммі виконаний сам монумент. Столики з граніту найчастіше йдуть з полірованою поверхнею. Поліровці піддаються видимі сторони виробу. В основному замовляють відразу всі елементи надгробної композиції, але, якщо немає такої можливості, професійні майстри зможуть підібрати відповідний колір гранітного столика.

Comments are closed.