Пам’ятник в 3D

Створення меморіального надгробку — це повноправне мистецтво: планується не просто створення конструкції з обробленого каменю, а спроба увічнити добру пам’ять про померлого на століття.

Сучасні технології виготовлення пам’ятників дозволяють відмовитися від типових проектів на користь індивідуального підходу. Замовник може надати власне бачення майбутнього меморіального комплексу, а команда професійних скульпторів і архітекторів, створивши ескіз за допомогою спеціальних комп’ютерних програм, відтворить проект надгробного ансамблю у форматі 3D.

При створенні надгробної композиції за індивідуальним проектом величезне значення має попередня візуальна оцінка. Нетипові проекти створюються вперше, тому ще на етапі проектування необхідно врахувати можливі нюанси, від параметрів самих невеликих елементів до цілісного зовнішнього вигляду композиції. Все це зручніше планувати і представляти за допомогою 3D моделювання.

Пропонуємо послугу 3D-моделювання пам’ятників і меморіальних комплексів. Дана послуга надається на наступних умовах:
— Безкоштовно (якщо замовник вносить передоплату за пам’ятник, що означає його точні і чесні наміри замовити пам’ятник у нас);
— Платно (якщо замовник тільки визначається і бажає без внесення авансу побачити проект перед тим як замовляти).

Вартість 3D-ескізу залежить від складності пам’ятника і час, витраченого на його створення (кількість внесених змін замовником і т.п.).
Попередні ціни на 3d-моделювання такі:
— 150-200 грн за простій пам’ятник;
— 200-300 грн за середньої складності ескіз;
— 300-550 грн за складний ритуальний комплекс.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Якщо Ви робите замовлення у нас після виконання 3D, то його вартість буде врахована при оформленні замовлення, таким чином цю послугу Ви отримаєте БЕЗКОШТОВНО!

Comments are closed.