Пам’ятники з граніту

Рано чи пізно, але час облагородження території поховання підходить. І тоді замовнику доводиться робити вибір. Крім ціни і моделі дуже важливу роль відіграє матеріал, з якого роблять пам’ятники. Самий підходящий для виготовлення надгробків матеріал — це граніт у всьому його розмаїтті. Пам’ятники з граніту безумовно мають найбільшу популярність у сфері благоустрою поховання. Щоб зрозуміти чому, варто розібратися в його кращих якостях.

Видів граніту дуже багато. Взагалі ця порода настільки різноманітна і навіть багатолика, що один і той же пам’ятник буде виглядати з різними сортами каменю різноманітно. Гранітні пам’ятники наша компанія виготовляє з кращих сортів. Відрізняються вони двома факторами: текстурою і кольором. Так, наприклад, габро дає глибокий чорний колір і його відтінки, а в процесі полірування виходить ідеальна дзеркальна поверхня.

Будь-який процес займає певний проміжок часу. Виготовлення гранітних пам’ятників — не виняток. Пам’ятники надгробки з граніту проходять кілька стадій обробки, починаючи з розпилу породи на плити / деталі і закінчуючи останніми штрихами у вигляді художніх робіт.

Завдяки легкості обробки і великому досвіду наших майстрів, на кожен окремий етап (розпил, шліфування, гравіювання і художнє оформлення) відводиться мінімальний проміжок часу, який, тим не менш, не впливає на якість кінцевого виробу. Надгробні пам’ятники з граніту проходять ретельну шліфовку, аж до дзеркальної, що в результаті тільки додає особливої краси виробу.

Завдяки ряду переваг, які ми самі виробили за багато років роботи у сфері ритуальних послуг, гранітні пам’ятники ціни у нас мають невисокі. Ми відпускаємо продукцію за низькою вартістю, надаємо ряд вигідних умов, як, наприклад, доставка, установка, гарантія. У холодну пору року діють особливі знижки, що дозволяють не тільки заощадити на замовленні, але й безкоштовно зберігати готовий виріб до самої весни. Наші майстри втілять в камені всі ваші побажання та ідеї. Наші професіонали зроблять це співробітництво не тільки приємним, але і плідним.

Comments are closed.