Класичні вертикальні

Гранітні меморіальні композиції володіють всіма перевагами, забезпечують максимальну якість виробів, тривалість експлуатації і бездоганний зовнішній вигляд. Завдяки кристалічній структурі, яка відрізняється високою міцністю, вертикальні пам’ятники, виконані з цього каменю, будуть протягом не однієї сотні років прикрашати могилу близької людини. Ритуальні композиції з граніту мають цілу переліком переваг. Легко протистоять будь-яким температурним режимам. Не піддаються впливу погодних умов, атмосферних явищ.
Протистоять навіть найсильнішим механічних впливів.
Завдяки бездоганній якості каменю вертикальні пам’ятники з граніту володіють необмеженим терміном служби і відносяться до ритуальних композицій вищої категорії. Незважаючи на те, що надгробки встановлюються під відкритим небом, вони не вимагають особливого догляду із застосуванням спеціальних засобів. При цьому протягом необмеженого часу гранітні монументи будуть зберігати свою первозданну величність і привабливий зовнішній вигляд.

Наші переваги

Наша майстерня застосовує у виготовленні надгробків багато сучасних технологій, регулярно підвищується рівень кваліфікації фахівців. Це дозволяє надавати замовникам повний спектр послуг з виготовлення меморіальних композицій, художнього оформлення, нанесенню портретних зображень з виділенням кольоровості, будь-яких відтінків і півтонів, а також надавати додаткові послуги, як, наприклад, реставрація пам’яток з виїздом на місце.

Вертикальні пам’ятники з граніту представлені в будь-яких формах і розмірах, можуть мати образ обеліска, півкола, свічки, арки, хреста і так далі. Все залежить від побажань і задумів замовника. Професійні дизайнери допоможуть втілити будь-яку задумку клієнта, узгодити кожну деталь пам’ятника, з максимальною точністю відкоригувати всі елементи майбутнього виробу ще в процесі проектування.

Фахівці нашої компанії володіють великим досвідом у виготовленні ритуальних композицій. Матеріал для виготовлення надгробків закуповується безпосередньо у виробників, що дозволяє забезпечувати бездоганну якість виробів і демократичні ціни.
Професійні менеджери в будь-який час забезпечать максимально повною інформацією з виготовлення надгробків, їх вартості та установці.

Comments are closed.