Квіти

Малюнки квітів на пам’ятники є даниною пам’яті, скорботи і любові, а також як символ швидкоплинності людського життя. Зображення квітів на пам’ятнику передають всю вдячність покійному, за проведені разом роки. Квіти можна розмістити на пам’ятнику по-різному: на постаменті, на надгробній плиті, що замінює квітник або навіть на зворотному боці стели.

Гравіювання квітів на пам’ятниках — прекрасний варіант, щоб висловити свої найпотаємніші почуття покійному і зробити його місце поховання презентабельним. Крім того, малюнки квітів на пам’ятники носять і прихований сенс, що символізує вічну пам’ять, глибоку скорботу і швидкоплинність земного життя. Проживаючи якийсь відміряний Богом термін, ми втрачаємо свої життєві сили, так і живі квіти в’януть з плином часу, але квіти, вигравірувані на пам’ятнику, будуть жити вічно, як і душа людини.
Гравіювання квітів на граніті має своє особливе значення в залежності від сорту квітки:

Троянди — чудові квіти, які уособлюють собою глибокі почуття до дорогої людини. Крім закоханих цю квітка шанували і монархи в Європі, троянди були символом влади, могутності і богатства.Рози підходять для пам’ятника дівчині, дружині, чоловікові.
Тюльпани — символ яскравої взаємної любові, ніжності і пристрасті. Також тюльпани асоціюються з владою, розкішшю, багатством. Так, ці квіти можуть бути нанесені на пам’ятник не тільки коханій людині, але і родичу або другу.
Гербери і ромашки є уособленням яскравих фарб безтурботної юності, тому краще всього наносити зображення цих рослин на надгробках молодим дівчатам та юнакам, які не встигли ще скуштувати плоди дорослого життя.
Гвоздики у 20 столітті набули значення відваги і честі, тому часто їх присвячували воїнам. Також гвоздики виражають величезну повагу і вдячність, тому також їх прийнято поміщати на надгробки батьків.
Бузок притягує своїм пишним цвітом, символізує любов, ніжність, молодость. Букети бузку присвячують коханим людям, що занадто рано пішли з життя.
Лілії — чудові квіти, що вражають своєю витонченістю і шармом. З давніх часів ця квітка був символом чистоти, невинності, деякі ж бачили в лілії досконалу білизну кольору і в цьому відбивалася близькість до Бога. Також його вважають уособленням розквіту краси і любові, позбавленої вад цього світу. Гравіювання лілій на пам’ятниках характерна як данина пам’яті для молодих дівчат.
Айстри символізують скорботу за померлим, смуток і непередавану біль втрати. Айстри часто зображують на надгробках військових.
Гладіолуси порівнювали з бур’яном, але пізніше визнали квіткою завдяки приголомшливій красі. Зараз же гладіолус є символом відданості і дружби. Гравірований гладіолус на пам’ятнику розповість про найдорожче одному, чий відхід сильно поранив близьких йому людей.
Півонії — символ краси, сили і витривалості. Чудове зображення півонії стане кращим показником щирих почуттів до коханої людини або близькому другові.
Конвалії — самі витончені квіти. Крихітні бутони конвалій передають ніжність і любов, а також скорботу і смуток по покійному. Букет конвалій ідеально буде виглядати на пам’ятнику, присвяченому жінці.
Фахівці нашої компанії можуть вигравіювати зображення квітів на пам’ятниках за своїми або за вашими ескізами. Ви можете не сумніватися в якості виконаних нами робіт, ми зробимо все в строк і на вищому рівні, так що гравірування, замовлена ??у нас, буде добрим спогадом про померлого на довгі роки.

Таким чином, малюнки квітів на пам’ятники — це не просто данина пам’яті та поваги, це бажання донести шматочок тепла і світла покійному через зображення певної квітки, що має свій особливий сенс, що має величезне значення для близьких людей.

Comments are closed.