Ескізи

Якщо вам не підійшов жоден з наших модельних пам’ятників ви можете замовити пам’ятник за індивідуальним замовленням. Для цього вам потрібно вибрати вподобану форму і концепцію і ми втілимо її в життя.

Рисунки карандашом пам’ятників допоможуть вам представити проект майбутнього надгробку.

Ми представляємо вашій увазі таку послугу, як малюнки пам’ятників. Це найперший начерк, ескіз, креслення, який дозволить пізніше втілити надгробок в 3D, а пізніше — в камені. Цей розділ підійде тим людям, які не знайшли відповідного варіанту і бажають отримати оригінальний і красивий виріб, який буде незмінно привертати увагу.

Ескізи пам’ятників

Виготовлення будь-якого надгробку починається з ескізів, адже перш ніж приступати до роботи над матеріалом, потрібно знати, як повинен виглядати майбутній пам’ятник. Ми представили велику кількість ескізів найрізноманітніших пам’ятників і надгробків. Наші художники-дизайнери роблять малюнки пам’ятників олівцем будь-якої складності, а якщо ви не змогли знайти потрібний варіант із запропонованого асортименту, то ми з радістю вислухаємо ваші ідеї та побажання або втілимо в життя ваше власне творіння.

Ви самі переконалися, що на ринку ритуальних послуг знаходиться величезна кількість найрізноманітніших виробів. Але наша майстерня надає найбільш широкий спектр асортименту самого різного стилю, тематики, ціни. Ми завжди орієнтуємося на потреби наших замовників і виконуємо свою роботу по вищому розряду. У нашій компанії працюють тільки професіонали, дизайнери, які мають не тільки теоретичні, але й солідні практичні знання, отримані разом з досвідом саме в ритуальній сфері.

Проекти пам’ятників

Умовно пам’ятники діляться на ексклюзивні та типові. Типові — це наближені до стандартних форм надгробки. Ексклюзивні — це унікальні вироби, які виготовляються за індивідуальними ескізами. Саме ці надгробки допомагають найбільш повноцінно передати особистість покійного. А проекти пам’ятників допоможуть створити найбільш красиві вироби, що здатні розповісти без зайвих слів про людину, яка покоїться в конкретній могилі. Як правило, начерки ескізів робляться нашими дизайнерами, і показуються замовнику. При виборі певного варіанту можна вже відштовхуватися від нього і «відшліфовувати», доводячи до досконалості. При наданні ескізу або начерків самого замовника так само не обійтися без рук професійних дизайнерів, які доведуть проекти пам’ятників до теперішнього робочого стану, пропрацювавши кожну найменшу деталь. Після цього створюються моделі в 3D, які наочно покажуть виріб із застосуванням різних ефектів.

Найчастіше такі пам’ятники замовляють для самих дорогих і близьких, чию втрату дуже важко пережити. Це реальна можливість розповісти про людину, яка спочила з миром і про свої почуття до неї. Ми надаємо цю послугу кожному нашому клієнту. Викликавши менеджера на будинок, ви зможете в комфортних умовах переглянути представлені ескізи, обговорити всі деталі і внести свої корективи в комфортних для вас умовах. Ми втілимо ваші почуття спершу в малюнку, а потім у виробі, довівши його до досконалості.

Comments are closed.