Допомога на кладовище

В силу великої завантаженості у людей часом не вистачає часу регулярно доглядати за місцем поховання. І якщо взимку все приховано під товщі снігу, то з весни до осені за могилою потрібен постійний догляд. Численні опади призводять її в жалюгідний вигляд. І приїжджаючи на поминки ми бачимо, що потрібно зробити підйом могили (просіла земля на могилі), покосився пам’ятник на кладовищі, а навколо багато сміття.

Родичі померлого або самі займаються прибиранням, або для таких цілей наймають помічників, які не мають досвіду такої специфічної роботи. Тому зачасту їх робота не завжди виявляється якісною. І знову доводиться робити чи переробляти все самому, аж до вивозу сміття з кладовища.

Наша майстерня пропонує перелік послуг з облаштування та догляду за могилами.

Ми пропонуємо наступний спектр робіт і послуг:

вирівнювання пам’ятника на могилі — в тому випадку, якщо ви помітили деякий крен постаменту, то завжди зможете запросити наших фахівців, допоможуть вирівняти похилої пам’ятник і не допустити надалі виникнення такої проблеми.
фарбування огорожі на цвинтарі — якщо стара фарба вигоріла на сонці або облупилася, наші майстри додадуть огорожі знову красивий і доглянутий вигляд. процес цей проходить у кілька етапів. Спочатку віддаляється старий шар, потім поверхню шліфують і наносять антикор. Після цього наноситься шар нової фарби (колір ви можете вибрати самі), обробляється антисептиком і лакується (за бажанням).
вивіз сміття з кладовища — сміття невіддільна частина життєдіяльності людини. Але крім побутових відходів, на кладовищі часто скупчуються засохлі квіти, старе листя і трава. Все це псує естетику місця поховання. Щоб цього не допустити, бригада наших працівників допоможе очистити ділянку на кладовищі від зайвої сора, додасть могилі доглянутий і благородний вигляд.
підняття землі та вирівнювання могили — через рік після похорону земля на могилі просідає. Погано укріплені краї обрушуются, перетворюючи її на безформний горбок. А сніг і дощ можуть залишити на місці поховання поглиблення з водою. Все це псує зовнішній вигляд. Всі ці неприємності виправлять наші робітники. Вони зміцнять і піднімуть могилу, видалять утворені ями, надавши їй красивий і охайний вигляд.
монтаж і демонтаж пам’ятників, утилізація пам’ятників — якщо у вас на могилі ще немає пам’ятника або він став непридатним, ми допоможемо вирішити вам це питання. Наша виїзна бригада поставить новий пам’ятник на кладовищі вперше або замість старого, а зламаний монумент відвезе і утилізує.
Місце поховання, як і будь-яка ділянка, потребує належного догляду, без якого воно може перетворитися в покинуту зону, яку через кілька років важко буде відшукати і тим більше відновити. Доглядайте за могилами своїх рідних і близьких, віддаючи їм ту маленьку і так необхідну данину, зберігаючи світлу, добру пам’ять і повагу.

Comments are closed.