Догляд за могилою

В теперішньому ритмі життя, складно знайти час щоб доглядати за могилками близьких. Тому, наша компанія пропонує свої послуги з догляду за могилами. Кожному хочеться, щоб останній притулок близьких був акуратним.

Догляд за могилами, в залежності від складності може бути дорожче або дешевше. Наш прайс лист пропонує послуги з прибирання могил від 250грн. в залежності від обсягу роботи.

Послуга догляд за могилами включає в себе:

-фотозйомка з місця поховання ДО і ПІСЛЯ
-прибирання території поховання від листя, палиць, дерев та ін. сміття
-обробка від бур’янів всій території поховання
-вологе прибирання всіх елементів пам’ятника (стела, тумба, квітник і ін.)
-вологе прибирання території поховання (цоколя, огорожі, столиків, лавок, тротуарної плитки або тротуарного покриття)
-озеленення території (за домовленістю)
-декорування місць поховання (за домовленістю)
-фарбування огорож (за домовленістю)
-вивезення та утилізація сміття
Ви також можете укласти договір догляду за могилою на постійній основі. Протягом року в зазначений вами день наші співробітники будуть приїжджати на кладовище і приводити місце поховання в порядок. Частота візитів і список виконуваних робіт встановлюється Вами при укладення договору. Ви отримуєте значну знижку при річному обслуговуванні.

Іноді по тій або іншій причині родичі не можуть доглядати за могилою покійного. В даному випадку доводиться шукати інші виходи, наймати якихось людей, які зможуть зробити це в потрібний час. Прибирання могил у нас проводиться на вигідних умовах, так як в спектр послуг входить не тільки банальне виривання трави, але і ряд інших заходів, які зроблять місце поховання дійсно красивим і охайним. Озеленення, реставрація, фарбування можуть бути так само включені в спектр послуг за вашим бажанням. Довірте догляд за могилою істинним професіоналам, які займаються цією роботою вже багато років.

Comments are closed.