Гравірування

Художнє оформлення пам’ятників

Оформлення надгробків і пам’ятників — один із способів розповісти про померлу людину за допомогою різних малюнків. Завдяки великій різноманітності варіацій картинок можна відобразити рід діяльності покійного, основні риси характеру, улюблені заняття і захоплення. За допомогою цих візерунків пам’ятник набуває красивий і закінчений вигляд. В наших каталогах ви можете подивитися приклади оформлення пам’ятників і вибрати підходящий варіант або запропонувати свій ескіз малюнка.

Варіації оформлення пам’ятників

Елементи оформлення пам’ятників представлені в різних категоріях.

Так, можна зустріти:

квіти — наносяться як одна-дві квітки, так і цілі букетні композиції. Ними також можна прикрасити сам пам’ятник, овал з фотографією покійного або оформити написи в квіткову рамочку.

свічки — символ теплоти і нетлінності душі. Представлені в різних варіаціях і поєднаннях, залежно від характеру покійного.

хрести прості і з розп’яттями — можна зустріти практично на кожному православному пам’ятнику. Можуть бути невеликих розмірів, прикрашаючи верхній кут монумента або на всю довжину споруди. Зазвичай великі хрести трапляються на сімейних могилах. Якщо ж покійний мусульманської віри, то оформлення надгробних пам’ятників відбувається за канонами цієї релігії.

птиці та ангели — уособлюють чистоту й політ душі. Найчастіше асоціюються з дітьми. Тому, здійснюючи оформлення дитячих пам’ятників, використовують різні варіації цих зображень.

Образи діви Марії, Ісуса та інших мучеників -зустрічаються в оформленнях надгробків як одиночних, так і сімейних могил. Можна зустріти як зображення одного святого, так і декількох відразу.

Крім цього переліку, художнє оформлення надгробних пам’ятників вінчають пейзажі, храми, військова атрибутика та інші малюнки. Також багато варіантів ритуальних рамочок для написів і фотографій.

Можна вибрати і шрифт, яким будуть нанесені ПІБ, роки життя покійного і епітафії.

Нанесення гравіювання на надгробки

Оформленням пам’ятників займаються досвідченні художники. Їх умілими руками промальовувалися найдрібніші деталі малюнка. При роботі використовуються високотехнологічні пристрої, що дозволяють передати зображення один в один. Разом з тим застосовуються різні прийоми оформлення пам’ятника на могилу. Це може бути просте гравірування, художній розпис, фігурна прикраса та інше.

Найчастіше при нанесенні великої композиції роблять оформлення зворотного боку пам’ятника. Тут можна відобразити найяскравіший епізод з життя покійного, відзначити його заслуги або зобразити покійного в повний зріст. У підсумку кінцевий варіант пам’ятника виходить закінченим і унікальним. Крім самого пам’ятника здійснюють і оформлення надгробної плити, якщо така має місце бути.

Замовити надгробне оформлення можна в нашому офісі, на сайті компанії, а також безпосередньо по телефону. Фахівці нашої фірми завжди порадять найбільш доречний малюнок для оформлення пам’ятників з граніту та іншого каменю.

Оформити монумент красивим і оригінальним гравіюванням зараз може кожен бажаючий. Прикрашаючи пам’ятники і оформляючи могили, ми надаємо місця поховання благородний і доглянутий вигляд. Надаємо цій невеликій, але дуже важливій ділянці свою любов і турботу, віддаючи данину світлої пам’яті і тихої скорботи за минулим, рідними і близькими.

Comments are closed.