Горизонтальні

Будь-які ритуальні вироби в першу чергу встановлюють для того, щоб увічнити пам’ять про близьку людину. Виходячи з цього критерію, наша майстерня створює меморіали, які не тільки красиві, але й надійні. Крім того багато клієнтів звертають свою увагу на горизонтальні пам’ятники і надгробки.
Горизонтальні надгробні плити як правило купуються для того, щоб прикрасити сімейні поховання на кілька людей, хоча бувають і винятки, коли такий пам’ятник замовляють для однієї могили.

Горизонтальний пам’ятник на двох буде кращим рішенням для того, щоб увічнити пам’ять сімейної пари.

Як правило, горизонтальні пам’ятники вимагають і певних декоративних аксесуарів або заходів, спрямованих на облагороджування території. Наприклад, горизонтальний пам’ятник з хрестом. До таких також можна віднести озеленення, яке дозволить правильно оформити місце поховання. Але у випадку з горизонтальними пам’ятниками може знадобитися професійний підхід людей, що спеціально навчалися за даним профілем. Якщо ж озеленення — не той варіант, який вам потрібен, то можна прикрасити поховання за допомогою спеціального декоративного щебеню, який додасть фарб цьому куточку скорботи і пам’яті, незмінно полегшуючи біль і залишаючи тільки приємні спогади про померлого. У повний комплект такого пам’ятника входить безпосередньо саме стела, тумба, квітник. Кожен з цих елементів досить різноманітний, а якщо ще поєднати з додатковими аксесуарами, як, наприклад, плитки, вази, цоколя, то в результаті можна створити приголомшливу по своїй красі композицію. Будь-які з наведених елементів, а так само декоративний кольоровий щебінь або озеленення допоможуть зробити картину закінченою і яскравою, відображаючи особистість покійного (-их) повною мірою.

Comments are closed.