Віньєтки

Віньєтки — елемент декору, візерункові прикраси, які обрамляють текст або фотографію покійного. Надають зображенням і написам оригінальність і виразність. Можуть розташовуватися у верхніх або нижніх кутах від зображення з будь-якого боку або по діагоналі. У переліку, що розташований нижче виставлені найбільш поширені зразки.
Віньєтки для гравіювання представлені в різних мотивах. Тут зустрічаються мереживні візерунки, композиції квітів, фрагменти дерев або просто листя. Досвідчені гравери нашої компанії виконають будь-який з представлених зразків або виконають гравіювання з вашого ескізу. Причому форма віньєтки може бути, як прямокутної, обрамляючи текст, так і овальної, прикрашаючи зону фотографії.

Віньєтки для пам’ятників темних тонів виглядають дуже виразно і чітко. Проте ретельно віньєтки не повинні бути дуже химерними, щоб не відволікати увагу від основної композиції. Вони швидше служать для обрамлення та підкреслення найбільш значущих епізодів на пам’ятнику. Тому розміри таких малюнків найчастіше дуже великі і акуратні.

Comments are closed.